Katlanabilir Telefon Üreten Markalar 2019

Katlanabilir ekranlı telefon üreten markalar 2019 yılında sıkı bir rekabete soyundu!

Dünyanın en büyük telefon üreticileri malumunuz artık katlanabilir telefon üretme yarışındalar. Bu yarış Abd-Rusya füze yaşını dahi geçmiş durumda.Öyle ki lansmanların ardı arkası kesilmiyor.

Katla katla cebine koy!

Bizde sizin için katlanabilir telefon üreten markaların modellerini derledik.İşte teknolojinin akıl almaz son nimetleri!

TCL DragonHinge

TCL DragonHinge katlanabilir telefon

Akıllı saat ile birlikte birçok ürün tasarlayan marka piyasaya tek seçenek değil ihtiyaca göre ayrı ayrı tasarladığı ürünleriyle giriyor.Fiyatı ise 1.386 dolar olacak.Tabi ülkemize geldiğinde fiyatı vergilerle epey yükselmiş olacak.

– Nubia Alpha katlanabilir ekranlı akıllı saat

Nubia Alpha katlanabilir ekranlı akıllı saat

Katlanabilir telefon modellerinden bahsediyorduk ama bu üründen de bahsetmeden geçemedik efendim.Karşınızda Nubia‘nın katlanabilir ekranlı akıllı saati!

– Samsung Galaxy Fold

Herkes yapar da Samsung durur mu?Aslında geç bile kaldı Samsung.Ancak hatırlarsınız ilk dokunmatik ekran teknolojisini bizimle buluşturan Apple ıphone‘dan sonra Samsung, her bütçeye her ihtiyaca göre çıkardığı onlarca model ile liderliği Apple ile paylaşma noktasına gelmişti.Fiyatının ise 2000 dolar civarı olması bekleniyor.

Katlanabilir ekran teknolojisinde de Samsung‘un yarışta geri kalmayacağını aynı strateji ile her bütçeye uygun, değişik segmentlerde onlarca model çıkaracağını düşünüyoruz.

– Huawei Mate X

Şahsen kendimin de kullandığı marka olan Huawei‘nin katlanabilir ekranlı modeli Mate X.Bu modelin adını benzer modellerinden esinlenerek vermesi aslında şaşırttı beni.Fiyatı 2000 dolar civarı olması bekleniyor.

Biliyorsunuz geçtiğimiz yıllar boyunca birçok modeline j7 ve j5 isimlerini verdi ve hala daha veriyor.Bunu elbette oturmuş tartışmışlardır ama hangi j7 modeli, hangi versiyon hangi yılı derken kılıf almakta bile zorlanıyor tüketici.Biz tüketici olarak Samsung ve Huawei benimsemişken, yeni modellere yeni isimler verse idiler tepki göstermez idik!

– Oppo Foldable Prototype

Oppo‘nun çıkaracağı katlanabilir ekranlı modeli henüz netlik kazanmasa da Mate X‘e benzediği söyleniyor ve fiyatı da yine 1300 dolar civarında olması bekleniyor.

Evet bu listemizin de sonuna gelmiş bulunuyoruz.Sitemizde yer alan sinema, dizi, ve diğer konularda sizler için hazırladığımız Mini Bi-Test‘lere de göz atmayı unutmayın efendim.

Fotoğraftaki sahne hangi filmden?

1
Correct! Wrong!

Doğru cevap - Pi' nin yaşamı

Fotoğraftaki sahne hangi filmden?

1
Correct! Wrong!

Doğru cevap - Sona Doğru

Fotoğraftaki sahne hangi filmden? -Mini Bi-Test
Çok çok iyi! Bravo!
Diğer testlerimize de bekleriz efendim☺
Kötüymüş yaw:)
idare eder

Share your Results:

“Katlanabilir Telefon Üreten Markalar 2019” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.